O nas

Z kuchnią jest trochę tak... jak z  zawarciem związku małżeńskiego. 

Należy zwracać uwagę nie tylko na wygląd zewnętrzy, ale przede wszystkim na to co jest w środku. W przeciwnym razie doświadcza się wielu niespodzianek w codziennym życiu.

Salon i studio mebli kuchennych w Warszawie - Atrii

Marzycie Państwo o solidnej kuchni na lata, która zachwyci wszystkich gości, a domownikom zapewni komfort codziennego użytkowania? Nasze studio mebli kuchennych Atrii sprawi, że dalsze poszukiwania nie będą potrzebne!

 

Od 10 lat pomagamy urządzać kuchnie naszym klientom

Systematycznie staramy się podnosić nasze kwalifikacje jeżdżąc na szkolenia branżowe i targi zarówno w Polsce jak i w Europie. Potrzeby naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego bardzo istotna jest dla nas pierwsza rozmowa i rozpoznanie Państwa potrzeb. Na ich podstawie opracowujemy projekt koncepcyjny, przygotowujemy realistyczne wizualizacje i szczegółowe rysunki techniczne.

Nasz cel

Naszym celem jest stworzenie miejsca skrojonego na miarę Państwa potrzeb. Dzięki współpracy z niemieckimi producentami mebli kuchennych: Nobilia i Sachsen zapewniamy wysoką jakość, precyzję wykonania i piękne wzornictwo. Atrii Mega Meble oferuje Państwu kompleksową usługę, dzięki której kuchnia będzie estetycznym i spójnym wnętrzem.

 

Zapraszamy do współpracy jeszcze na etapie budowy. Jednocześnie dziękujemy za zaufanie, polecenia i rekomendacje, bo to dzięki Państwu możemy się nadal rozwijać.

 

Marzena Mańk,

właścicielka studia atrii.